Karaman Dingil Düzeltme

KARAMAN DİNGİL DÜZELTME NASIL YAPILIR?

Dingil; arabalardaki tekerleklerin merkezinden geçen ve rahat dönmelerini sağlayan, yatay olarak yerleştirilmiş direksiyona bağlı parçalardır. Bazı büyük araçlarda çift dingil mevcuttur. Bu dingiller kazalarda veya çukurlara sert girilmesi halinde yamulup hasar görebilir. Bu dingil eğrilerini aracınızı kullanırken performans düşmesinden, sağa ya da sola çekmesinden, hızı arttırdığınızda araç dengesinin bozulmasından anlayabilirsiniz. Genellikle arka dingiller 2 parça olması nedeniyle ön dingillere göre daha fazla hasar almaktadır. Karaman dingil düzeltme olarak zarar gören dingilleri tespit etmek için 4 tekeri de rot cihazına bağlayıp kontrol ediyoruz. Daha sonra tespit edilen dingil sorununu çözmek için dingiller sökülür. Isı altında dingiller gerdirilir daha sonra ani soğuma işlemi yapılır ve dingil eski sağlamlığına geri dönmüş olur. Bu tür dingil arızaları mutlaka tamir gerektiren arızalardır. Tamamen hasar bulunan dingilin değişimi en iyi çözüm olsa da maliyeti oldukça artacaktır. Bu yüzden oluşan yamukluktan ve eğrilikten kurtulmak için Karaman dingil düzeltme servisine başvurabilirsiniz. İşini profesyonel yapan ekip tarafından dakikalar içerisinde işleminizi halledeceğiz.

Müşterilerimizin çoğu arka dingil eğriliği şikayetiyle bizlere gelmektedirler. Fakat bunun yanında sık sık ön dingil sorunlarıyla da karşılaşmaktayız. Tecrübeli ustalarımız sorunu çözene kadar ellerinden gelenin en iyisi için uğraşmaktadır. Karaman dingil düzeltme konusunda en önde gelmektedir. Bunun yanı sıra tamirhanemiz de dingil tamiri dışında aracınızda oluşabilecek her türlü arızada da kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Dingil düzeltme işlemlerinden sonra arabanızı komple bakımdan geçirip diğer sorunlarınızı da sizlere isteğiniz halinde bildiriyoruz. Oto tamirhanecisi olarak biliyoruz ki araçta oluşabilecek en ufak sorun bile hayati önem niteliğindedir.

  Karaman dingil düzeltme işleminden sonra aynı veya farklı amaç ile tamirhanemize gelmeniz durumunda devamlı müşterilerine gösterdiği ilgi ve alakanın yanında uygun fiyatlarla sizlere yardımcı olmaya devam edecektir. Tek yapmanız gereken aracınızın ihtiyacı olduğu herhangi bir durumda bizlere ulaşmanız yeterlidir. Araçlarımızla yardımı ayağınıza getirelim. Biz biliyoruz ki uzun yollarda yaşanan problemlerde kötü talih diye bir şey yoktur kötü tamirci vardır sizde bizimle iletişim halinde olun kötü talihe son verin.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp'tan yaz.
Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?