Karaman Ön Düzen İşçilik ve Tamiri

KARAMAN ÖN DÜZEN TAMİRİ

Günlük yaşamda aktif olarak kullanılan, bize en büyük kolaylığı sağlayan araçlar, kazalar, kullanım sonucu yıpranmalar ile bizlere hayatımıza bedel olacak sorunlar çıkarabilmektedir. Bu sorunlarla karşılaşmamak için ortalama her 5000 kilometreye ulaşıldığında ön düzen bakımı yaptırılmalıdır. Bakım dışında da önemli olan ön düzen tamirinde ustalarınızı özenle seçmelisiniz. Ön düzen işçiliğinde dikkat ve tecrübe önemlidir. İşinde uzman, profesyonel ekibimiz ile sizlere en uygun tamir ve bakım işlemlerini yapmaktayız. Araç parçalarında oluşabilecek aşınmalar ve yıpranmalar, kullanım konforunu bozabilecek ileri boyutta arızalanmalara sebep olacaktır. Aracın, ön takımlarını koruyan salıncaklar, birçok darbeden takımları koruyarak iç kısmın daha güvende kalmasını sağlayacaktır.

 

Yaptıracağınız, ön düzen tamirinde içten dışa bir kontrol gerekmektedir. Süspansiyon sistemi, rotlar ve aksların yıpranması, arızalanması durumunda karşınıza çıkabilecek sorunlar; frenlerin tutucu etkisi azalır, aracın yol tutuşu zayıflar, lastikler daha kısa sürede aşınabilir ve ıslak zeminde kayma oranları artmaktadır. Kendinizi ve ailenizi riske atmadan, ön düzen işçiliğini en iyilerine yaptırarak, uzun ömürlü araç kullanımı ve güvenli sürüşler geçirebilirsiniz. Direksiyon kutusu, araca hâkim olmanız için en önemli parçadır, düzenli olarak kontrol ettirilmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir, direksiyon kutusunda oluşabilecek aşınmalar, araç hakimiyetini çok kolay bir şekilde kaybetmenize neden olacaktır. Rot başlarının ve kollarının görevi ise direksiyondan gelen komutlar ile tekerlekleri yönlendirmektedir.

 

Adeta bir zinciri oluşturan bu sistemler, ön düzen tamiri kategorisine girmektedir. Zincir halkalarından bir parçasının bozulması tüm sistemin aksamasına neden olacaktır. İşinizi şansa bırakmadan, süspansiyonların, salıncak yani alt tablaların, direksiyon kutusunun, aks ve taşıyıcıların ön düzen işçiliğini özenle yaptırmalısınız. Bizler için en önemli olan, sizlerin güvenle seyahat etmeniz, araçlarda oluşabilecek hata ve arızaları önceden tespit ve tamir ederek, çevrenizdekilerin ve ailenizin zarara uğramasını, maddi ve manevi hasarlara sebep olacak tüm tehlikeleri ortadan kaldırmaktır. Araçları, önce sahibini, sonra ise çevrede etkilenebilecek kişileri düşünerek, kendi aracımız gibi tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ustalarımıza, araçlarınızı teslim ederken aklınız kalmasın, kaliteli ve güvenceli hizmet sunmaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp'tan yaz.
Yardıma mı ihtiyacın var?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?